fot. Wojtek Basałygo

Henryk Dymerski z Międzywodzia nowym specjalistą ds. administracyjno – technicznych w Domu Wczasów Dziecięcych w Międzyzdrojach. W ocenie dyrektora Andrzeja Jędrzejewskiego nowy specjalista spełnia wszystkie wymagania formalne oraz posiada niezbędną wiedzę do wykonywania swoich obowiązków. Co ciekawe, Dymerski czyli były zastępca burmistrza Dziwnowa to partyjny kolega dyrektora międzyzdrojskiej placówki. 

Pan Henryk Dymerski spełnił wymagania formalne wynikające z ogłoszenia o naborze. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej wykazał się wiedzą potrzebną do wykonywania obowiązków realizowanych na stanowisku specjalisty ds. administracyjno – technicznych. Posiada niezbędne predyspozycje i umiejętności do wykonywania pracy na stanowisku, na które został przeprowadzony nabórnapisał w uzasadnieniu wyboru dyrektor Andrzej Jędrzejewski.

Nowy specjalista ds. administracyjno – technicznych to partyjny kolega Andrzeja Jędrzejewskiego. Obydwaj są członkami Platformy Obywatelskiej. O Dymerskim ostatni raz był głośno w marcu 2011 roku. Wtedy to po przegranych wyborach w Dziwnowie przez Krzysztofa Kozickiego, Dymerski rozchorował się kilka dni przed zaprzysiężeniem Grzegorza Jóźwiaka i kilka miesięcy nie pojawiał się w pracy. Sprawę relacjonowało Radio Szczecin.

Henryk Dymerski w 2014 roku bez efektu startował do Rady Powiatu z list Platformy Obywatelskiej. Były zastępca burmistrza Dziwnowa zdobył 65 głosów.