– Jest mi niezmiernie miło powitać Was w ten dzień i złożyć najserdeczniejsze życia zdrowia i pogody ducha, realizacji planów. Świat bez kobiet, jest jak ogród bez kwiatów – powiedział składając życzenia Burmistrz Stanisław Kuryłło. 

Z okazji święta wszystkich Pań, Burmistrz Stanisław Kuryłło zaprasza wszystkie kobiety na klimatyczny koncert, który rozpocznie się w sobotę o godzinie 18! Na początek, w magiczny nastrój wprowadzi nas zespół wokalny Strefa Dźwięku z Kamienia Pomorskiego wraz z przyjaciółmi:

Patrycją Szponar – na pianinie, Adamem Grudzińskim – na gitarze, Maciejem Cierleckim – na basie, Pawłem Duma – na instrumentach perkusyjnych. Zespół przygotował program muzyczny oparty na standardach polskiej muzyki rozrywkowej i jazzowej, w nowych, odświeżonych aranżacjach. Wydarzenie prowadzić będzie charyzmatyczny Andrzej Wątorski. Gwiazdą wieczoru będzie wokalistka Magdalena Grzymkowska wraz z zespołem, którzy wykonają koncert „The Best of Sade”. Podczas trwania koncertu przewidziany jest poczęstunek. Szatnia znajdować się będzie w salce KaDeKu.