Burmistrz Międzyzdrojów serdecznie zaprasza do aktywnego spędzania wolnego czasu. W ramach programu pn.: Godziny dla Rodziny, samorządowiec zaprasza wszystkich mieszkańców, posiadających aktywną Kartę Mieszkańca do nieodpłatnego korzystania z basenu (i nie tylko) w Hotelu Aurora, przy ulicy Bohaterów Warszawy 17.

– Jak z pewnością Państwo wiecie, to możliwość aktywnego spędzania czasu z dziećmi, które pod okiem rodziców będą mogły dokształcać swoje pływackie umiejętności! Co więcej, to także dla Państwa- dorosłych, możliwość zrelaksowania się w te chłodne, zimowe wręcz dni! Dlatego nie tylko zapraszam ale i namawiam Państwa serdecznie do skorzystania z tej oferty! – mówi Mateusz Bobek

Burmistrz przypomina, że dzieci ze Szkoły Podstawowej w Międzyzdrojach oraz Szkoły Podstawowej w Wapnicy kontynuują nieodpłatny kurs nauki pływania w ramach zajęć wychowania fizycznego. Zajęcia te odbywają się od poniedziałku do czwartku.

– Nieustannie moim marzeniem jest to, by każde dziecko w naszej gminie potrafiło pływać! (Myślę, że nie tylko moim!) Przesyłam podziękowania dla Hotelu Aurora za współpracę w tym projekcie! Pozdrawiam Państwa serdecznie i zapraszam na basen! – dodaje Burmistrz.

Basen w ramach karty mieszkańca jest dostępny w każdy piątek od godz. 17:00 do 19:00