fot. Andrzej Danieluk

Nikt nie jest doskonały, a ja jestem tylko człowiekiem – zaczyna swój wpis Andrzej Danieluk. Burmistrz Golczewa, korzystając z faktu, że dziś obchodzimy Środę Popielcową, która w Kościele katolickim rozpoczyna okres Wielkiego Postu symbolicznie zapowiada podjęcie osobistej odnowy i nawrócenia. 

„Środa Popielcowa to dzień, który rozpoczyna w Kościele katolickim okres Wielkiego Postu czyli czterdziestodniowej pokuty. Ta uroczystość ma pobudzić nas do podjęcia zdecydowanej drogi osobistej odnowy i nawrócenia”.

Nikt nie jest doskonały a ja jestem tylko człowiekiem, który jak każdy, czasami upada. Nie sztuką jednak jest nie upaść, ale podnieść się z każdego upadku. Wierzę, że jest wiele rzeczy dla których warto stanąć mocno na nogach. Najważniejszą, dla której warto pokonać swoje słabości, jest moja mała ojczyzna. Od dziś praca na rzecz Golczewa i jego mieszkańców nie jest pustym wyborczym frazesem, ale lekarstwem, które daje mi siłę do skutecznego zmieniania naszej małej ojczyzny. Wierzę, że nie jestem sam na tej drodze…. – napisał za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych Andrzej Danieluk.