Nie możecie się doczekać przejażdżki na naszych rollercoasterach w budowanym pod Brojcami Hossolandzie? Jesteście ciekawi jak wyglądają prace związane z budową? Zobaczcie sami! 

Hossoland to nowy tematyczny park rozrywki, budowany obecnie przez Grupę Hosso w województwie zachodniopomorskim, we wsi Kiełpino niedaleko Gryfic (gmina Brojce). Budowa obiektu wartego kilkaset milionów złotych ruszyła we wrześniu 2022 r. Zajmujący powierzchnię 40 ha park przy trasie ekspresowej S6 będzie największym tego typu obiektem w regionie i jednym z największych w Polsce.

Strefa gastronomiczna w Hossolandzie

Budowa obiektu rozpoczęła się we wrześniu 2022 r., a otwarcie parku pierwotnie planowano wiosną 2024 r., jednak już wiadomo, że się ono opóźni. Nowej daty otwarcia jeszcze nie podano.

Jak podaje inwestor, ogółem w ukończonym parku goście będą mogli skorzystać z 50 atrakcji takich jak: rollercoastery (kolejki górskie), ekstremalne karuzele, karuzele dla całych rodzin, karuzele dla dzieci, pokazy sztuk magicznych, multimedialne fontanny, zawody drwali, występy bajkowych postaci, place zabaw, punkty usługowe, punkty fotograficzne, gastronomia, sklepy z pamiątkami, parking na 6000 miejsc.

Tak będą się prezentowały rollercoastery w strefie smoka w Hossolandzie