Bryska pierwszą muzyczną gwiazdą tegorocznego Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie. Impreza mająca tym razem dwudniowy charakter będzie jak zawsze obfitowała w spotkania ze sportowcami, ale i dobrą muzyczną ucztę. W tym roku odbędzie się ona 16 oraz 17 sierpnia.

Festiwal Gwiazd Sportu to wydarzenie, które łącząc sportowe pokolenia, daje wyjątkową w swoim rodzaju okazję do spotkania wielu wybitnych i utytułowanych polskich sportowców. Ich obecność, to nie tylko perspektywa pojawienia się nowego postumentu medalowego w dziwnowskiej Alei Gwiazd Sportu, ale też gwarancja usłyszenia ciekawych opowieści o kulisach zdobywania tytułów i medali, możliwość zdobycia autografu czy zrobienia wspólnego zdjęcia.

Nie należy też zapominać o sportowych aktywnościach z idolami sportowych aren, bowiem aktywności te, jako żelazny punkt programu, rokrocznie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Tradycyjnie także, gwiazdom sportu będą towarzyszyły gwiazdy muzyki, co oznacza, że każdy z festiwalowych dni, będzie obfitował w interesujący i pełen atrakcji program, z przebojową muzyką w części wieczornej.

Bryska szturmem podbija rynek muzyczny. Jej piosenki rządzą na radiowych listach przebojów i osiągają świetnie wyniki w serwisach streamingowych. Liczba miesięcznych słuchaczy Bryskiej na Spotify wynosi już grubo ponad 900 tysięcy. Choć piosenki młodej artystki biją rekordy popularności, o niej samej jeszcze do niedawna nie było wiadomo niemal nic.

Wiele osób porównuje ją do Sanah i w zasadzie trudno im się dziwić. W końcu obie są w tej samej wytwórni płytowej (Magic Records), współpracują z piosenkarką i autorką tekstów Magdaleną Wójcik oraz tworzą łatwo wpadający w ucho indie pop z interesującymi tekstami.