Szukacie Państwo odpowiedniej bramy garażowej? Zabezpieczyłeś już garaż, ale drzwi wejściowe nadal są łatwym celem? Jesteście zainteresowany zakupem odpowiedniego czytnika lub szyfratora? Firma „Sławex” z Golczewa, działająca od blisko 28 lat na rynku z pewnością pomoże!

Firma powstała w 1991 roku. Jest przedsiębiorstwem prywatnym opartym w 100% na kapitale własnym. – Podstawą naszej wspólnej pasji jest solidny fundament doświadczenia, który zdobyliśmy pracując przez wiele lat przy automatyzacji bram posesyjnych i garażowych – mówi nam właściciel przedsiębiorstwa.

Dzięki firmie „Sławex” możecie Państwo uzyskać kompleksową obsługę w zakresie: montażu bram garażowych i przemysłowych, montażu automatyki do bram i akcesoriów z nią związanych, montażu wideodomofonów, montażu szyfratorów i czytników.

Firma działa na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. W swojej pracy wykorzystuje tylko wysokiej klasy akcesoria. Jest dystrybutorem marki NICE czyli wiodącej międzynarodowej marki specjalizującej się w produkcji zintegrowanych systemów do zarządzania automatyką domową oraz DEA opracowującej i produkującej elektronikę wysokiej jakości, o wysokim standardzie kontroli i znaczących wynikach.

Potrzebujecie pomocy lub profesjonalnego doradztwa? Zadzwońcie 604 519 574, skontaktujcie się mailowo biuro@slawex-automatyka.pl albo zajrzyjcie do siedziby firmy w Golczewie, przy ulicy Osiedle Robotnicze 9B