W niedzielne popołudnie Iskra Golczewo pokonała Sokoła Pyrzyce 4:2. Duża w tym zasługa Yaroslava Olenyuka, który zdobył w tym spotkaniu dwie bramki.

Iskra prowadzenie objęła już w 12. minucie po trafieniu Łukasza Łazarza. Przyjezdni bardzo szybko odpowiedzieli na trafienie gospodarzu i po 60. sekundach doprowadzili do remisu 1:1, po bramce Konrada Bednarskiego. Zespół Łukasza Cebulskiego poszedł za ciosem i w 16. minucie prowadził 2:1, tym razem Stankiewicza pokonał Konrad Prawucki.

Wydawać się mogło, że golczewianie zaczną grać na miarę swoich możliwości i kolejne ich trafienia są kwestią czasu. Zespół Sokoła wykorzystał zamieszanie podbramkowe i po raz kolejny Kowalski został pokonany przez Konrada Bednarskiego w 31. minucie. Wynik do przerwy nie zmienił się.

W drugiej połowie niewiele się działo. W 60. minucie bliski szczęścia był Vova Pryshnivski ale futbolówka zatrzymała się na poprzeczce bramki gości i wyszła w pole. Duże ożywienie wniosło wejście na murawę Yaroslava Olenyuka. Zawodnik ten w na dziesięć minut przed końcem spotkania zdobył bramkę dającą prowadzenie Iskrze. Ten sam zawodnik w doliczonym czasie drugi raz posłał w tym spotkaniu piłkę do siatki. Po tym trafieniu arbiter odgwizdał koniec spotkania. Ostatecznie piłkarze Iskry Golczewo wygrali z Sokołem Pyrzyce 4:2 i zajmują na tę chwilę 2. miejsce w ligowej tabeli tracąc do liderującej Floty Świnoujście 2 punkty. W następnej kolejce podopieczni trenera Cebulskiego zagrają w Szczecinie z Jeziorakiem.

1:0 – 12′ – Łazarz
1:1 – 13′ – Bednarski
2:1 – 16′ – Prawucki
2:2 – 31 – Bednarski
3:2 – 80′ – Olenyuk
4:2 – 90’+3′ – Olenyuk

ISKRA: Kowalski K. II – Prawucki, Biernacki, Żywulski (60′ Sandzewicz), Karbowiak, Kowalski K. I (C), Pryshnivskyy (80′ Trepkowski W.), Łazarz, Roszak (63′ Olenyuk) , Krzywicki, Cebulski

SOKÓŁ: Stankiewicz – Kobierecki, Kluska, Malinowski, Sznajdrowicz (46′ Godyń), Bednarski, Kaczyński(70′ Morwa), Mogielski, Zaborowski (C), Dubik, Sobolewski

żółte kartki: Pryshnivskyy. Żywulski, Trepkowski W. (Iskra)/ Malinowski, Sobolewski (Sokół)