„Wszystko co dobre, szybko się kończy”, tak jak wypoczynek podczas półkolonii „Bezpieczne Wakacje”.  Z wypoczynku skorzystało 166 dzieci, w tym 17 dzieci ukraińskich. Kierownicy Świetlic Środowiskowych pracujący podczas półkolonii: Małgorzata Taras, Anna Kilianek, Marta Raźniewska i Anna Sadowska czuwali nad bezpieczeństwem i komfortowym wypoczynkiem dzieci. 

Szczególne podziękowania należy skierować do Pana Zbigniewa Jeszki – człowieka o „Wielkim Sercu”, który od wielu lat z ogromnym zaangażowaniem poświęca czas i pracę na rzecz najmłodszych mieszkańców Gminy Dziwnów. 

Dziękujemy Panu Jackowi Kierzek za wspaniałą przygodę z żaglami oraz wszystkim tym, którzy przygotowywali przepyszne posiłki i dbali o to, że każdego dnia czekały na nas czyste, pachnące świetlice i jadalnia. Od strony medycznej wspierał nas Prezes Stowarzyszenia Płetwonurków „Wydry” Pan dr Mariusz Pytko. Organizatorzy zapewnili wypoczywającym dzieciom bezpieczeństwo, świetną zabawę oraz prawidłowa opiekę wychowawczą, która skontrolowana została przez przedstawicieli Kuratorium Oświaty w Szczecinie,  Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kamieniu Pomorskim, Państwowej Straży Pożarnej oraz Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim.

Dzieciom natomiast życzymy, aby zregenerowane siły pozwoliły im z zapałem wrócić do nauki szkolnej.

źródło:
Organizator