Przed nami rozstrzygnięcia najważniejszych piłkarskich rozgrywek lig klubowych, jednak dzisiejszy (29.05) wieczór to kolejna okazja, aby zobaczyć w Mieszkańca Kamienia Pomorskiego w biało – czerwonej koszulce z orzełkiem na piersi. Choć Adrian Benedyczak ostatniego meczu z Tahiti nie rozpoczął od 1, a dopiero od 58 minuty, to zajęło mu zaledwie 16 minut, aby zdobyć bramkę. Dziś ostatnie spotkanie reprezentacji Polski w fazie grupowej MŚ U20, które zadecyduje o tym, czy Polska zagra w 1/8 finału.

Mecz Polska – Senegal U20 będzie starciem wicelidera z liderem grupy A. Przed ostatnią kolejką w lepszej sytuacji jest drużyna z Afryki, która wygrała dwa poprzednie mecze i ma na koncie komplet punktów z bilansem bramek 5:0. Biało-czerwoni zgromadzili trzy „oczka” i legitymują się bilansem 5:2.

Spotkanie Polska – Senegal rozgrywane w ramach Mistrzostw Świata U-20 odbędzie się w Łodzi na stadionie Widzewa. Pierwszy gwizdek arbitra zaplanowany jest na środę, 29 maja na godzinę 20:30. Transmisja w TVP1.