Organizatorzy po raz kolejny zapraszają wszystkich dziś (19.08) o godzinie 17 na kamieński amfiteatr. Odbędzie się tam kolejna edycja „Marszu dla Jezusa”. Po zakończeniu marszu, odbędzie się koncert z chrześcijańskim przesłaniem.

– Celem jaki nam przyświeca jest promowanie wartości Biblijnych a w szczególności charakteru na wzór Jezusa. Dziś w naszym społeczeństwie mnożą się różne poglądy na cel życia człowieka a zwłaszcza tym, który twierdzi, że nasze życie polega wyłącznie na szukaniu osobistej przyjemności tu i teraz bez nadziei na dalszą przyszłość. Skutkuje to eskalacją problemów psychicznych już od wieku dziecięcego, problemach w szkole, pracy i rodzinie o czym wszyscy wiemy – mówi Daniel Kowaliński

Jak dodaje, naśladowanie Jezusa w budowaniu naszej osobowości przynosi wymierne, pozytywne rezultaty. Nie chodzi o wprowadzenie człowieka w świat dziwnych rytuałów i obrzędów, ale o świadomą znajomość osoby Jezusa opisaną w Ewangeliach i nawiązywanie zdrowych relacji z jego naśladowcami.

– Radosny śpiew, ciekawe historie i atmosfera przyjaźni gwarantuje, że miło spędzimy czas – dodaje.