Zachęcamy do przekazywania przedmiotów na aukcje tegorocznego Finału. Licytowane przedmioty można oglądać na naszym profilu facebookowym. W tym roku Kamieński Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Kamieńskim Domem Kultury. W organizację Finału aktywnie włączyły się również szkoły z terenu Gminy Kamień Pomorski, firmy i przedsiębiorcy, którzy przekazali na aukcję wiele interesujących przedmiotów.

Wszystkie atrakcje będą skumulowane na Hali Widowiskowo – Sportowej, gdzie za symboliczną opłatą na rzecz WOŚP będzie można spróbować wyrobów gastronomicznych i ciast. W tegorocznej imprezie grają z nami również fryzjerzy Pan Robert Kozłowski z zakładu fryzjerskiego „WENA”, który będzie wykonywał fryzury a`la Lewandowski. Dziewczynki będą mogły zapleść sobie kolorowe warkoczyki, pomalować przepięknie twarz w bajkowe wzory. Jak co roku  będzie Bal Kostiumowy podczas którego poza licznymi atrakcjami, wybrani zostaną Król i Królowa Balu. Odbędą się pokazy tańca w wykonaniu uczniów Tomasza Konurego z Klubu Tańca Sportowego ”FOCUS”, Szkoły Tańca Keep jak również podopiecznych Klaudii Trojan. Jak co roku Firma „ANEX” Pana Jacka Simankowicza przygotuje ogródek lodowy dla dzieci, kawę oraz świeżo wyciskane soki, a wolontariusze Kadeku zapewnią nam dobrą zabawę. Maluchy będą mogły poskakać na dmuchańcu i pobawić się w kulkowym basenie. Szkoła Podstawowa z Wrzosowa przygotuje Loterię Fantową, nauczyciele ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kamieniu Pomorskim i panie z UTW zapraszają na pyszne ciasta.

Atrakcji z każdym dniem przybywa, a w naszą imprezę włącza się coraz więcej darczyńców. Światełko do nieba o godzinie 20.00 to będzie „Taniec z ogniem” i układanie rozświetlonego serca.  Włączają się również firmy: Piekarnia Ciastkarnia „ŻELEK”, Sklep RTV AGD „Media Electro”, Pizzeria Aleksandria, Bank Pekao S.A., Biblioteka Publiczna, itd. Tego dnia pod banderą naszego sztabu będzie działał m.in. Dziwnów, Świerzno, Stuchowo, Golczewo, Wrzosowo, Benice, Jarszewo, Trzebieszewo, Wysoka Kamieńska, Górki.
Przed światełkiem do nieba wystąpi zespół CENTRALA 57.

Serdecznie zapraszamy na Halę Widowiskowo – Sportową od godziny 14.30

Szef Sztabu
Sylwia Brzęczkowska