W niedzielę po godz. 17 w Centrum Handlowym Galaxy doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Według nieoficjalnych informacji, miało tam dojść do ataku nożownika. Radio Szczecin informuje o dwóch rannych młodych mężczyznach.

– Policjanci są tam na miejscu. Wykonują czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia oraz jego przyczyn, ustalamy i rozpytujemy świadków zdarzenia – informuje Irena Kornicz z zachodniopomorskiej policji.

W internecie chwilę po zdarzeniu pojawiły się zdjęcia na których widać obezwładnionego mężczyznę niesionego przez policjantów.

Według ustaleń policja otrzymała zgłoszenie o napadzie „nożownika” w Multikinie w Galaxy około godz. 17. Na miejscu funkcjonariusze zastali dwóch rannych mężczyzn, w tym jeden jest ciężko ranny. Według wstępnych ustaleń obaj w wieku około 30 lat. Obu zadano obrażenia „niebezpiecznym narzędziem”. Sprawca został zatrzymany, ma 26 lat. Jeden z poszkodowanych mężczyzn został odwieziony do szpitala. Jak mówią świadkowie, jego stan jest poważny. Drugi jest badany w karetce pogotowia.