W Kołobrzegu odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Kadetów , Kadetek , Juniorów i Juniorek w zapasach . Pośród zawodniczek i zawodników z całego województwa wystartowała również zawodniczka ASI BIELIK podopieczna Natalii i Adriana Jaworskich Gosia Borońska.

Gosia jako najmłodszy rocznik startowała w wyższej kategorii wagowej i mierząc się ze starszymi od siebie zawodniczkami ostatecznie plasuje się na 3 miejscu . Był to ważny sprawdzian dla zawodniczki oraz pozwolił trenerom na przeanalizowanie nad czym muszą pracować z zawodniczką i jesteśmy dobrej myśli na przyszłość przed startami w Pucharach Polski.

Wyjazd na zawody możliwy był dzięki wsparciu przez Gminę Międzyzdroje oraz stałych sponsorów klubu a grono się poszerza i należą do nich Hotel Aurora Spa Family, SWISS LINIGER producent kabin prysznicowych, KOSTEK TEAM, Firma budowlana Remont, HC Krzysztof Kraskowski, Taxi Rafa Międzyzdroje, a już w przyszłym tygodniu kolejny start w Kozielicach dla najmłodszych dzieciaczków roczniki 2012 i młodsi.

Prosimy trzymać kciuki i zapraszamy na zajęcia do sali gimnastycznej obok straży pożarnej w poniedziałki środy i piątki od 16.30.

ASI Bielik