W miniony weekend, w malowniczo położonych u stóp gór Stołowych Pieszycach odbył się międzynarodowy turniej Zapaśniczy Młodzików I Młodziczek oraz dzieci z okazji rocznicy uchwalenia konstytucji. W zawodach w sumie udział wzięło ponad 300 zawodniczek i zawodników z całej Polski oraz z Czech ,Węgier i Ukrainy.

Był to pierwszy oficjalny start naszych zawodników w nowej dla nich kategorii wiekowej młodzik gdzie przyszło im walczyć z zawodnikami nawet o dwa lata starszymi od siebie. Wiktoria Kostek i Jakub Iskra tym razem wrócili bez medali ale zdobyli cenne doświadczenie oraz przekonali się jak dużo jeszcze pracy przed nimi żeby walczyć na równi z zawodnikami z kraju.

Wierzymy że zawodnicy nasi nabiorą jeszcze większej chęci do pracy nad sobą żeby na kolejnych zawodach wypaść jeszcze lepiej a będziemy tych wyjazdów i startów szukać jak najwięcej .Wyjazd na zawody możliwy był dzięki dofinansowaniu przez Gminę Międzyzdroje oraz przez naszych wspaniałych i wierzących w nas sponsorów czyli Hotel Aurora Spa Family, SWISS LINIGER PRODUCENT KABIN PRYSZNICOWYCH, KOSTEK TEAM, oraz BEL MARE Resort, serdecznie dziękujemy za wsparcie i bierzemy się do pracy a wszystkich chętnych którzy chcą dołączyć do naszego grona zapraszamy w poniedziałki, środy I piątki do sali gimnastycznej obok straży pożarnej w Międzyzdrojach.

ASI Bielik Międzyzdroje