Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie zaprasza na niesamowity wieczór andrzejkowy z Andrzejem Grabowskim.  30.11.2023 r. (czwartek) o godz. 19:00 aktor pojawi się w Centrum Słowian i Wikingów Sala pod Czerwonym Gryfem (Recław 37)

Andrzej Grabowski zagrał w wielu polskich produkcjach filmowych i serialach telewizyjnych, skąd dał się poznać szerokiej publiczności.
Aktor znany jest z talentu komediowego, który z chęcią prezentuje w trakcie swoich monologów scenicznych. Usłyszeć w nich można teksty znane i lubiane, ale także nowe, które w dowcipny sposób komentują bieżące wydarzenia. Swoje monologi Andrzej Grabowski często prezentuje w telewizji, wiele razy pojawiał się też na kabaretonach w Opolu, Mrągowie, Koszalinie i innych.

Udział w wydarzeniu jest płatny.  Koszt biletu dla 1 osoby – 50 zł. Bilety można nabyć tylko w siedzibie GCKSTiR w Wolinie  (ul. Zamkowa 23) od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -16:00. Płatność tylko gotówką! Liczba miejsc jest ograniczona.