Dziś ruszyła kolejna szansa na dofinansowanie w Programie Społecznik – inicjatywy obywatelskiej. Akademia Piłkarska Gryfa Kamień Pomorski po raz kolejny prosi o oddanie głosów na swoje inicjatywy. Ich celem jest organizacja turniejów.

Drodzy Rodzice, przyjaciele Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski. Dzisiaj (07.08) ruszyło kolejne głosowanie w Programie piłkarskich dla młodych mieszkańców województwa zachodniopomorskiego urodzonych w latach 2010-2015Społecznik – inicjatywy obywatelskie.

Nasza Akademia w sekcji zadania powiatowe zgłosiła inicjatywę:

42/RIO/SPOŁ/2019 – Mikołajki na sportowo

Natomiast w sekcji zadania regionalne zgłosiła inicjatywę:
40/RIO/SPOŁ/2019 – Aktywne maluchy w Kamieniu Pomorskim

Danie im szansy na rozwój swoich umiejętności w myśl zasady każdy zespół wygrywa. Oba zadania różnią się od siebie zakresem działania. Pierwsze z nich skupi się na dzieciach wywodzących się z naszego powiatu i będzie miało charakter halowego turnieju niespodzianki w okresie tzw. mikołajek. Drugie szersze zadanie planujemy zrealizować jeszcze w okresie letnio-jesiennym i jego głównym zadaniem jest urozmaicenie rozgrywek dla najmłodszych odbywających się pod szyldem #PierwszaPiłka. Dlatego teraz prosimy o wsparcie i zagłosowanie na nasz projekt w ankiecie. Głosować mogą wszyscy mieszkańcy województwa, którzy ukończyli 16 lat. – mówi przedstawiciel Akademii.

W ramach obydwu zadań dzieci z kilku gmin (powiatów) wraz z rodzicami i resztą rodziny będą mogli wziąć udział we wspólnym turnieju – w myśl zasady każdy jest wygranym oraz pikniku integracyjnym. Głosy przez ponad 11 dni można oddać pod linkiem: https://pomorzezachodnie.wybiera.pl/Glosuj