Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w AKADEMII GOLFA 50+, prowadzonej na polu golfowym Kamień Country Club w Grębowie k/Kamienia Pomorskiego. Udział w Akademii Golfa jest bezpłatny! (sprzęt golfowy oraz piłki zapewnia organizator). Cykl 8 lekcji gry w golfa, reguł i etykiety odbywać się będzie w każdą niedzielę od 22 sierpnia do 10 października 2021 r. w godzinach od 12.00 do 14.00. 

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w niedzielę, 22 sierpnia o godzinie 11.00 w budynku klubowym Kamień Country Club. W klubowej atmosferze zajęcia poprowadzą członkowie stowarzyszenia oraz licencjonowany trener golfa Barbara Britzen. To wyjątkowe wydarzenie umożliwi Państwu nie tylko pierwszy kontakt z golfem, ale poprzez systematyczne szkolenie pozwoli również na przystąpienie do egzaminu na zieloną kartę i zdobycie stosownych uprawnień do gry na wszystkich polach golfowych.

Zarząd Klubu Sportowego „Kamień Golf Club”
Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w Akademii mailem lub telefonicznie do biura Kamień Golf Club e-mail: biuro@golfkcc.pl, tel. 605 044 452.