Bez większego skrępowania, chwilę po godzinie 15 z czarnej skody wysiada mężczyzna, który wrzuca swoje śmieci do szpitalnego śmietnika. Wszystko rejestruje czujne oko jednego z Czytelników, a władze Szpitala w Kamieniu Pomorskim zapraszają właściciela do kontaktu z administracją placówki celem rozliczenia za podrzucone śmieci.

Poniedziałek około godziny 15. Pod śmietnik zlokalizowany na terenie szpitala podjeżdża czarna skoda. Pasażer który z niej wysiadł wyciąga czarny worek ze śmieciami i wyrzuca do szpitalnego śmietnika. Jak się okazuje tego typu proceder w kamieńskim szpitalu stał się codziennością. Dla niektórych każdy podrzucony worek okazuje się na wagę złota, a skoro teren jest otwarty i wjechać można przez cały czas to czemu nie skorzystać?

Niby podrzucone, ale tym razem jednak nie do końca się udało… Przeszkodziło czujne oko  a właściwie obiektyw aparatu , który uchwycił wizerunek i jak nr rejestracyjne auta. Administracja szpitala prosi więc właściciela śmieci o kontakt. Administracja szpitala prosi więc właściciela śmieci o kontakt. Wstyd byłoby się oglądać swój wizerunek oraz auto w Internecie.