Na lato Orange przygotowało atrakcyjne promocje dla nowych i obecnych klientów. Jeśli zamówisz abonament z planem 5G lub masz pakiet Orange Love, dostaniesz 300 GB ekstra na 3 miesiące. Możesz też skorzystać z oferty Orange Love Mini z Netfliksem w pakiecie – przez pół roku dostęp do platformy będziesz mieć za darmo.

Promocje w Orange – 300 GB extra na 3 miesiące

W nowej, letniej ofercie Orange dostaniesz jednorazowy pakiet 300 GB extra na 3 miesiące, a do tego możesz dobrać smartfon w atrakcyjnej cenie. Promocja jest przeznaczona dla tych, którzy wybiorą abonament komórkowy Plan 60 lub Plan 80, albo dowolny pakiet Orange Love. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci, którzy przedłużają umowę. Gigabajty możesz wykorzystywać na terenie kraju, zostaną one włączone w ciągu 48 godzin od aktywacji promocji.

Warto razem z abonamentem zamówić nowy smartfon – w Orange dostępnych jest wiele modeli w supercenach, na pewno znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ceny urządzeń z abonamentem są zwykle niższe niż w ofercie bez umowy. Nie zwlekaj! Sprawdź szczegóły oferty 300 GB extra na 3 miesiące i dostępne modele smartfonów: https://www.orange.pl/lp/300-gb-extra-z-abonamentem.

Czy promocja dotyczy też klientów biznesowych? Jeśli jesteś klientem Orange dla Firm, również czeka na Ciebie oferta z dodatkowym pakietem 300 GB. Promocja jest dostępna we wszystkich Planach Firmowych i Orange Love dla Firm, dotyczy nowych abonentów, jak i tych przedłużających umowę.

Orange Love Mini z Netflix

W Orange możesz też skorzystać z nowego pakietu – Orange Love Mini z dostępem do serwisu Netflix. W ramach tej oferty pierwsze pół roku korzystania z popularnej platformy streamingowej masz za 0 zł, płacisz tylko za ofertę Love. W pakiecie dostajesz abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami, niezawodny internet światłowodowy oraz plan Podstawowy Netflix przez pół roku za 0 zł.

Abonament w Orange – czy to się opłaca?

W Orange masz do wyboru plany komórkowe z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami w kraju i w roamingu w UE lub Orange Love, czyli pakiety usług dopasowane do Twoich potrzeb. Jeśli zamówisz online, dostaniesz 1 miesiąc abonamentu za 0 zł lub 2 miesiące bez opłat w przypadku Orange Love.

Jakie plany możesz wybrać, jeśli interesuje Cię abonament komórkowy?

  • Plan 40 – 5 GB internetu w telefonie,
  • Plan 50 – 15 GB internetu w telefonie
  • Plan 60 – 60 GB internetu w telefonie + 300 GB extra na 3 miesiące,
  • Plan 80 – 120 GB internetu w telefonie+ 300 GB extra na 3 miesiące.

Chcesz połączyć kilka usług: internet domowy, abonament komórkowy, telewizję i telefon stacjonarny? Wybierz jeden z pakietów Orange Love:

  • Orange Love Mini – internet światłowodowy (300 Mb/s, 600 Mb/s lub 1 Gb/s) oraz abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz 15 GB internetu w telefonie; pamiętaj, że możesz też wybrać Orange Love Mini z planem Podstawowym Netflixa za 0 zł przez 6 mies.,
  • Orange Love Standard – internet domowy Orange Światłowód o wybranej prędkości, abonament komórkowy z 30 GB internetu w telefonie, telewizja, telefon stacjonarny z darmowymi rozmowami z numerami stacjonarnymi w Polsce, UE, USA i Kanadzie,
  • Orange Love Extra – internet domowy, nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y i 50 GB internetu w telefonie, telefon stacjonarny, telewizja, HBO i HBO MAX.

Orange Love Premium – internet stacjonarny, telefon domowy, abonament komórkowy bez limitu na rozmowy, SMS-y i MMS-y i z internetem 80 GB w telefonie oraz rozbudowany pakiet kanałów TV, HBO, HBO MAX, CANAL+ Prestige.

Artykuł sponsorowany