
Trzy zastępy straży pożarnej, policja oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego zostały zadysponowane do zdarzenia, do którego doszło w niedzielę około godziny 12 na drodze wojewódzkiej nr 103, tuż za Kamieniem Pomorskim. Na wysokości zjazdu w kierunku Trzebieszewa doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Są osoby poszkodowane.
Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej z Kamienia Pomorskiego oraz strażacy ochotnicy z Trzebieszewa. Działania prowadzą również dwa zespoły ratownictwa medycznego i policja.

Droga wojewódzka nr 103, łącząca Kamień Pomorski ze Świerznem, nie została zablokowana. Ruch odbywa się bez większych utrudnień, jednak kierowcy przejeżdżający przez miejsce zdarzenia powinni zachować ostrożność.

















1 komentarz
edek mówi:
lip 12, 2026
o godzinie 12:42
co chwilę jest tam jakiś wypadek, może czas najwyższy aby pomyśleć o przebudowie drogi, jakieś rondo ? uspokojenie ruchu zwłaszcza, że niedaleko jest PGK , władze do roboty