Dobra wiadomość dla mieszkańców Gminy Golczewo. W budynku przy ul. Witosa 31H została dziś uruchomiona DOZ Apteka Dbam o Zdrowie. Nowy punkt znajduje się w sąsiedztwie sklepów Biedronka oraz Rossmann.

Oficjalne otwarcie apteki odbyło się o godzinie 8:00. To istotna informacja dla mieszkańców, którzy zyskali kolejne miejsce, w którym mogą zaopatrzyć się w leki, środki medyczne oraz produkty dostępne w aptekach.

Nowa apteka będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–19:00. W soboty mieszkańcy będą mogli korzystać z jej usług w godzinach 9:00–16:00.