Było bardzo blisko, jednak szczęścia zabrakło. Kolejny rok z rzędu piłkarzom Gryfa nie udało się awansować do czwartoligowych rozgrywek województwa zachodniopomorskiego. Podobnie jak w ubiegłym roku na drodze Gryfitów stanął zespół Chemika Police.

Drużyna Gryfa prowadziła przez 90 minut meczu. Gola jeszcze w pierwszej połowie zdobył Damian Karczmarski. Kiedy już zawodnicy oraz licznie zgromadzeni kibice odliczali minuty do końcowego gwizdka gola w doliczonym czasie gry zdobyli zawodnicy Chemika.

Również w doliczonym czasie gry zawodnicy z Kamienia Pomorskiego nie mieli szczęścia podobnie jak w ubiegłym roku. Po jednym ze stałych fragmentów gry, gola na wagę utrzymania się w IV lidze zdobyła drużyna Chemika Police. Gryf przegrał spotkanie 1:2