Informacja o warunkach ujęcia wyborcy w spisie wyborców w obwodzie głosowania, w którym znajduje się lokal obwodowej komisji wyborczej dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych. Głosowanie w wybranym przez siebie lokalu obwodowej komisji wyborczej, w tym w lokalu dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Każdy wyborca, w tym wyborca niepełnosprawny, może głosować osobiście w lokalu wyborczym w obwodzie głosowania właściwym dla jego miejsca zamieszkania. Może także głosować w wybranym przez siebie lokalu wyborczym, w tym także w lokalu dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych. W tym celu powinien on złożyć wniosek o zmianę miejsca głosowania.
Wniosek należy złożyć najwcześniej w 44. dniu a najpóźniej w 3. dniu przed dniem wyborów. Po złożeniu powyższego wniosku wyborca zostanie skreślony ze spisu w stałym obwodzie głosowania właściwym dla adresu zameldowania na pobyt stały lub adresu stałego zamieszkania Informacja o lokalach obwodowych komisji wyborczych dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych dostępna jest w Biuletynie Informacji Publicznej gminy oraz w obwieszczeniu burmistrza o numerach i granicach obwodów głosowania, najpóźniej w 30. dniu przed dniem wyborów.
Krzysztof Zawiliński
4 komentarzy
Anonim mówi:
wrz 13, 2023
o godzinie 7:44
PiS musi wygrać!! Chodzi o dobro Polski i Polaków!! Wygrana w kieszeni!
Anonim mówi:
wrz 12, 2023
o godzinie 20:39
Kto jest Pan Bogucki ? Ktoś tego Pana zna ?czy można oddać głos i nie mówić po wyborach Co ja zrobiłem
Anonim mówi:
wrz 12, 2023
o godzinie 11:28
We wtorek złoty przyjmuje kolejne ciosy. Po godz. 10 względem dolara osłabia się o 1,3 proc. a wobec euro o 1 proc. Wspólna waluta kosztuje już 4,69 zł, a amerykański „zielony” 4,37 zł. Rynek nam nie odpuszcza, co może oznaczać dla polskich portfeli nie lada kłopoty. Problem mają także waluty regionu. Kapitał zdaje się odpływać z naszego rynku.
Anonim mówi:
wrz 12, 2023
o godzinie 9:40
Na malutkiej wysepce wyborczej, otoczonej przez morze paranoi, frustracji i kompleksów, stanęli nasi kandydaci na posłów. Wyglądali niczym przewodnicy na bezludnej wyspie, gotowi do walki o zagubionych wyborców.
Pierwszy kandydat, ubrany w marynarkę wielkości XXS, wydawał się próbować zakryć swoje braki programowe, podobnie jak próbował zakryć brzuch tłustego kota, ciągnąc marynarkę do granic możliwości. Jego buty z wystającą słomą usilnie maskował nienachalną przystojnością. Nie było jednak pewności, czy wyborcy zechcą wziąć pod uwagę te braki w programie, gdy tak zdecydowanie podkreślał swoje niedoskonałości garderoby.
Drugi kandydat, rozpięty na wietrze jak żagiel, przyciągał spojrzenia swoją koszulą o nazwie „Obietnice bez granic”. Wszystko, co miał do zaoferowania, wydawało się być tak samo luźne i nieprzemyślane jak rozporek w jego koszuli. Wyborcy zaczęli się zastanawiać, czy nie jest czasem za wcześnie na nudystyczną rewolucję w polityce.
A trzeci kandydat, stojący na drabinie wyborczej wyżej niż wszyscy inni, próbował zdobyć wyborców dosłownie i w przenośni. Jego kompleksy wydawały się być równie duże jak jego ambicje. Jednakże, jego zakłamane obietnice wydawały się znikać w falach morza frustracji, z którymi musiał walczyć.
Tak więc, na tej wysepce wyborczej, pełnej nonsensów i sztucznych obietnic, nasi kandydaci stawiali czoła burzliwym wodom polityki. Czy wyborcy wybiorą ich jako swoich przewodników w tej pełnej niepewności przygodzie? Tego jeszcze nikt nie wie, ale jedno jest pewne – nie zabraknie rozrywki na tym teatralnym oceanie.