Pełnomocnik Komitetu Wyborczego Nasza Gmina Nasz Powiat dziękuje wyborcom za kredyt zaufania oraz wszystkie oddane głosy. Jak podsumowuje, łącznie na kandydatów komitetu w całym Powiecie Kamieńskim zagłosowano aż 9510 razy!

Szanowni Państwo.

Jako pełnomocnik Komitetu Wyborczego Wyborców Nasza Gmina Nasz Powiat pragnę serdecznie podziękować Państwu za oddane na naszych kandydatów głosy i kredyt zaufania. Kandydaci naszego komitetu uzyskali w sumie aż 9510 głosów! W wyborach na Burmistrza Kamienia Pomorskiego mandat uzyskał Stanisław Kuryłło. W wyborach do rady powiatu uzyskaliśmy aż 6 mandatów: Kronenberg Krzysztof, Michałowska Małgorzata, Celiński Adam, Janawa Jerzy, Malec Józef, Szczeblewska Emilia.

W wyborach do Rady Miejskiej w Kamieniu Pom mamy 9 mandatów, czyli zdecydowaną większość w radzie. Mandaty uzyskali: Sadowski Michał, Kowalska Anna, Dranikowska Agnieszka, Borzymowski Jakub, Rużewicz Bogusław, Paliwoda Krzysztof, Moskiewicz Michał, Kochanowicz Monika, Gościniak Karolina.  Z uwagi na to, że Izabela Zwolińska w okręgu nr 7 zdobyła 217 głosów czyli tyle samo co jej kontrkandydatka odbyło się losowanie, w którym nie mieliśmy szczęścia. Cóż byłby 10 mandat.

Powtarzając ilość głosów jakie zdobyliśmy w skali powiatu wielkie podziękowania raz jeszcze dla naszych wyborców. Dziękuję też wszystkim naszym kandydatom zarówno tym którzy uzyskali mandat jak i tym, którym się to nie udało. To była wspólna praca zbiorowa i wszyscy bez wyjątku mają swój wielki wkład w te efekty. Jako komitet wyborczy wyborców nie mieliśmy preferencyjnych miejsc na listach oraz środków finansowych, którymi dysponowały komitety partyjne (zresztą z naszych podatków). Jednak mimo to, aż takie satysfakcjonujące wyniki.

Wielkie dzięki także dla wszystkich osób, które w różny sposób nas wspierały w czasie prowadzonej kampanii. Szczególne podziękowania kieruję do członkiń naszego komitetu wyborczego, które nie były kandydatkami, ale włożyły sporo pracy w trakcie przygotowań organizacyjnych, technicznych tj. mojej żonie Joannie Kronenberg i Ewie Szeflińskiej oraz naszej Pani Pełnomocnik finansowej Marii Szczakowskiej.

Krzysztof Kronenberg