Serdecznie zapraszamy na 32. Finał WOŚP, który w tym roku odbędzie się pod hasłem: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”. Zawiązany sztab przez Fundację „Zosia” zaprasza wraz z Burmistrzem Kamienia Pomorskiego na halę widowiskowo sportową o godz.14.00, 28-go stycznia.

Będziecie mogli posłuchać dobrej muzyki, wziąć udział w licytacjach np. piłki podarowanej przez piłkarski klub Pogoń, podpisanej przez zawodników lub wspaniałego tortu wykonanego przez Cukiernię Piekarnię Żelek. Będzie malowanie twarzy przez uwielbianą przez dzieci i ich rodziców Walentynę Jaźwińską, smaczne jedzonko dla łakomczuchów, wata cukrowa, którą rozda Kamieński Dom Kultury, lody z firmy Pistacchio, śpiewy, tańce, uśmiechy, wspólne rozmowy i wiele innych atrakcji o których możecie przeczytać na plakacie.

Ważne: O 20.00 zamiast fajerwerków – Żywe Serduszko (dbamy o komfort zwierząt i nie hałasujemy) zapraszamy Was do ustawienia się w wyznaczonym miejscu obok hali. Następnie na sygnał zapalimy latarki w telefonach i podświetlimy nimi swoje twarze.

Całość zostanie sfilmowana dronem przez Pana Pawła Ukraińskiego. I w ten sposób zaznaczymy naszą dobroenergetyczną obecność w świecie. Do zobaczenie 28-go stycznia!

Dorota Jędrzejewska-Motyka Szef Sztabu