Marina Wolin, malowniczo położona przystań dla jednostek pływających, oficjalnie rozpoczęła sezon zimowy. Przy pomocy potężnego dźwigu, 26 jednostek zostało wyciągniętych z Cieśniny Dziwnej i umieszczonych na lądzie, gdzie przez najbliższe miesiące będą przygotowywane do kolejnego sezonu żeglugowego.

Pracownicy i właściciele jednostek współpracowali, aby proces wyjęcia łodzi i jachtów z wody przebiegł sprawnie i bez problemów. Wielkie, metalowe dźwigi, które dominowały nad mariną, pracowały nieustannie, aby przetransportować każdą jednostkę z wody na specjalnie przygotowane miejsce, gdzie będą bezpiecznie przechowywane przez zimę.

Zimowy sezon w Marinie Wolin to czas, w którym jednostki będą poddawane konserwacji, naprawom oraz różnym pracom renowacyjnym, tak aby w przyszłym sezonie letnim mogły z powrotem przemierzać wody Cieśniny Dziwnej i innych akwenów.

Marina Wolin zaprasza wszystkich miłośników żeglarstwa do odwiedzenia i skorzystania z oferty przygotowanej na przyszły sezon letni. W ofercie są także noclegi.