To już drugie spotkanie z cyklu Pikników Rodzinnych w Kamieniu Pomorskim. Tym razem organizatorzy zapraszają Was na Piknik o tematyce przyrodniczej – Matka Natura.

Już w czwartek, 6 lipca, o godz.16:00, na ul. Mickiewicza, zwanej Zamkniętą, odbędzie się Piknik pełen wiedzy i zabawy! Odwiedzą Was: Joga Sfera z podstawami jogi dla wszystkich oraz kończącym nasz Piknik koncertem relaksacyjnym Mis Tybetańskich! Ubierzcie się wygodnie!

Ze stoiskami edukacyjno- przyrodniczymi: Woliński Park Narodowy, WWF Polska, Nadleśnictwo Międzyzdroje, Fundacja Perspektywa I inne organizacje. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim organizować będzie mobilną wypożyczalnię książek o tematyce ekologicznej, przyrodniczej i promującej zdrowe nawyki i styl życia!

Odwiedzą was również pszczelarze. Jak tylko praca przy ulach im na to pozwoli, zostaną z nami cały Piknik! Będzie można kupić ulubiony miodek Oprócz tego nie zabraknie rozrywki: Skakańce, trampoliny, ŁUKI, malowanie buziek, KINO SFERYCZNE, lody od WafLova coffee & lody rzemieślnicze , strefa gastronomii naszych kochanych seniorów z Klubu Seniora Lawenda, KONIE ze stadniny w Jarszewie oraz wiele niespodzianek!

Nie zabraknie naszych punktów Plastycznych, na których zrobicie wiele ciekawych rzeczy, między innymi seed bomby. Czyli bomby z nasionami kwiatów miododajnych, którymi zbombardujecie ubogie w roślinność miejcsa!