Wynajmę 2 LOKALE USŁUGOWE w Wolinie o łącznej pow. 28,55 m2 (14,34 m2 i 14,21 m2). Bezpośrednio od właściciela lokalu. Lokale na pięknej Starówce, NA PARTERZE, w nowej kamienicy dwupiętrowej z 2020. Ścisłe Centrum Wolina ul. Światowida 9.
Wynajmę lokale razem albo osobno na nieuciążliwą działalność.

Lokale znajdują się około 100 m od nabrzeża miejskiego naprzeciwko Skansenu Słowian i Wikingów przy rzece Dziwna. Bezpośrednio przy lokalu znajduje się duży, ogólnodostępny BEZPŁATNY PARKING (zatrzymują się m.in. autokary turystyczne). W pobliżu znajduje się Marina Wolin i obiekty użyteczności publicznej (Urząd Miasta, poczta, muzeum, kościół/katedra i inne lokale użytkowe w parterach).

Lokale są identyczne, posiadają główne pomieszczenie oraz pełny węzeł sanitarny (prysznic, WC, umywalka).
Wnętrza można łatwo dostosować do planowanej działalności. Duża witryna zapewnia dobre doświetlenie wnętrza – strona północna, dużo słońca przez cały dzień.

Lokale idealnie się nadają na biuro, punkt obsługi klienta, gabinet lekarski, galerię sztuki, kiosk typu RUCH itp. W sąsiednich budynkach – restauracja, biuro rachunkowe, studio urody.
———————————————

NA I PIĘTRZE do wynajęcia są 2 LOKALE MIESZKALNE (2-pokojowe, każdy 33,5m2), w pełni umeblowane (kuchnia, zmywarka, pralka, meble w pokojach). Jeden lokal wychodzi na stronę północną – słonecznie, piękny widok z okien na rzekę, skansen i marinę. Drugi lokal wychodzi na stronę południową (podwórko), posiada balkon.

Lokalizacja: 14 km do Międzyzdrojów, 20 km do Międzywodzia, 29 km do Świnoujścia.

Zapraszamy do rozmowy i obejrzenia lokalu.

Cena najmu do NEGOCJACJI w zależności od ustaleń dotyczących najmu lokalu.
Kontakt z właścicielem:
tel. 504 631 770, 500 800 840