Mijają prawie trzy dekady od kiedy pokazujemy amerykańskie klimaty na wyspie Wolin. Trzy pokolenia; dziadkowie, rodzice i wnuki bawią się tu doskonale na największej prywatce dla młodzieży starszej i zaawansowanej na polskim wybrzeżu. 

W piątek 19 lipca zagrają gwiazda niemieckiego country Jill Fischer, będącą reprezentantką tego kraju na konkursie Eurowizji, utalentowana i dynamiczna polska piosenkarka Karolina Jastrzębska, która wystąpi z zespołem Lucky Ones, a późnym wieczorem zagra do pośpiewania i zatańczenia na dechach kapela Rockovers. W ich repertuarze znajdą się najlepsze numery polskiego rocka, m.in. Dżemu, Lady Punk, Perfectu czy zespołu IRA. 

W sobotę 20 lipca na scenie pojawią się rockowo-bluesowy zespół Ślad, później wystąpi legenda polskiego country- kapela  Babsztyl z utworem „Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa”, a gospodarzem wieczoru będzie Wojciech Dudkowski wraz z zespołem Droga na Ostrołękę i jego goście. Jest to najlepszy w Polsce zespół do countrowego tańca. Wieczór zakończy rockowa petarda Pull The Wire- najlepsza kapela ubiegłorocznej imprezy Pol’and’Rock festiwal.

W programie codziennie poprowadzą warszaty topowi instruktorzy tańca liniowego Z Niemiec Tomasz i Angela. Będzie także najlepsza europejska grupa w tańcu liniowym i stepowaniu- formacja Caramelka. Obejrzeć będzie można m.in. can-cana w ich wykonaniu. 

W trakcie imprezy powstanie klimatyczne pole namiotowe oraz westernowy jarmark. Na miejscu można zaopatrzyć się w westernową odzież i dodatki. Wstęp na wielki plac zabaw z dostępem do stoisk i barów jest wolny.

Biletowane są wieczorne koncerty. Przybywajcie do Sułomina na rowerach, motocyklach, kamperami, czy łodzią.

Zapraszamy,
Wasz Szeryf
www.western-piknik.pl