
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim zatrzymali 17-letniego mieszkańca powiatu kamieńskiego, który zignorował polecenia funkcjonariuszy i podjął próbę ucieczki przed patrolem. Jak się okazało, nastolatek wcześniej zabrał samochód bez wiedzy i zgody właściciela.
Do zdarzenia doszło na terenie powiatu kamieńskiego. Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego próbowali zatrzymać do kontroli drogowej samochód osobowy marki Citroen. Kierujący, mimo wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, nie zatrzymał się i kontynuował jazdę, próbując uniknąć kontroli.
Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali pojazd. Za kierownicą siedział 17-letni mieszkaniec powiatu kamieńskiego. W trakcie dalszych czynności wyszło na jaw, że młody mężczyzna wcześniej zabrał samochód bez zgody właściciela i nim jeździł. Nastolatek został zatrzymany, a sprawą zajmują się policjanci. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.
Policjanci przypominają, że osoba, która ukończyła 17 lat, odpowiada karnie jak osoba dorosła. Oznacza to, że za takie czyny jak niezatrzymanie się do kontroli drogowej czy zabranie pojazdu bez zgody właściciela grożą poważne konsekwencje – od grzywny i ograniczenia wolności, aż po karę pozbawienia wolności. Funkcjonariusze podkreślają, że tego typu zachowania stanowią realne zagrożenie dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu drogowego.













19 komentarzy
Anonim mówi:
kwi 4, 2026
o godzinie 17:29
Więźniowie powinni ciężko pracować na swoje utrzymanie!!taki wejdzie poleży wyjdzie i będzie to samo, a do kamieniołomów powinni takich cwaniaków!!
Pat mówi:
mar 30, 2026
o godzinie 14:10
Ucieczka autem przed kontrolą policyjną zagrożone jest karą więzienia od 3 miesięcy do 5 lat PDW
Karol mówi:
mar 27, 2026
o godzinie 23:46
Matka w dupie chłopaka miała ma ojciec też to cooglo z niego wyrosnąć!
Anonim mówi:
mar 27, 2026
o godzinie 19:08
To generała żołnierzyk
Anonim mówi:
mar 27, 2026
o godzinie 16:34
Co mu zrobić ? Nie pracuje bo za młody i nie ma dochodów finansowych. Zamknąć ? Po co ? Polska przoduje w Europie liczbą przetrzymywanych w więzieniach na 100 tyś mieszkańców. Planuje się ograniczenie zamykania w aresztach.
Anonim mówi:
mar 29, 2026
o godzinie 10:28
Za pracę za młody a na przestępstwa nie za mlody! i jak po co do więzienia no to wypuścmy wszystkich więźniów niech bezkarnie robią co chcą no bo po co do więzienia
Anonim mówi:
mar 27, 2026
o godzinie 16:17
A to przeciesz to Wiktor.jak nie z nożem to samochód i go wypuszczają a już tyle broi.
wyborca mówi:
mar 28, 2026
o godzinie 7:40
Tak wszystich do wiezienia na panstwowy wikt do kamieniołomow złodziei
Anonim mówi:
mar 28, 2026
o godzinie 19:12
Nie wypuszczają tylko będzie miał sprawę za zaatakowanie nożem + dzisiejsze zdarzenie i trafi za kraty
Anonim mówi:
mar 27, 2026
o godzinie 12:48
17 lat to już odpowiada jak dorosły i wie co robi
Anonim mówi:
mar 31, 2026
o godzinie 13:09
Niektórzy myślą że mają 17 l. to co?? Tak jak mówisz od 17 r. życia odpowiada się normalnie
Anonim mówi:
mar 27, 2026
o godzinie 10:27
A właściciel za niewłaściwe zabezpieczenie pojazdu przed osobą nie upoważnioną ?
Anonim mówi:
mar 27, 2026
o godzinie 15:00
Co za usprawiedliwienie złodzieja tragedia
Anonim mówi:
mar 27, 2026
o godzinie 7:34
Fan Lidla – bluza Parkside
Niggaballs6767 mówi:
mar 26, 2026
o godzinie 23:46
ZNOWU KEBAB ja pidi
Anonim mówi:
mar 26, 2026
o godzinie 19:34
Właśnie miał pierwszą próbną jazdę, tylko zapomniał zabrać instruktora.
Anonim mówi:
mar 26, 2026
o godzinie 19:09
Do łagru z nim Putin weźmie
Anonim mówi:
mar 26, 2026
o godzinie 18:53
A miał prawko? Jak miał to.. nic się nie stało:)
Obywatel mówi:
mar 26, 2026
o godzinie 20:07
Pierdolisz bzdury , jak mało który !