Od 9 do 12 sierpnia w Wolinie można było podziwiać uczestników 10. Zlotu Trajkersów, których organizatorem jest stowarzyszenie Miłośników Motocykli Trójkołowych Pommern Triker. Nasza zaprzyjaźniona gmina Usedom była gospodarzem tej imprezy, odbywającej się w Usedom. Pomysłodawcami całego przedsięwzięcia są nasi przyjaciele z Usedom państwo Kerstin i Andreas Tietz, którzy na co dzień współpracują z gminą Wolin, a prywatnie prowadzą w Usedom Muzeum Traktorów.

Jedną z atrakcji tegorocznego zlotu Miłośników Motocykli Trójkołowych był przejazd z Usedom do Wolina w korowodzie 140 pojazdów trójkołowych. W piątek (10.08) na wolińskiej Marinie uczestników zlotu powitał pan burmistrz Eugeniusz Jasiewicz życząc wszystkim udanego pobytu.

trakcja przygotowana przez Stowarzyszenie Pommern Triker na marinie czekała przy nabrzeżu, a była to łódź motorowa typu Grom. Niesamowite przeżycia i dobra zabawa towarzyszyły wszystkim śmiałkom, którzy zdecydowali się na rejs motorówką. Po atrakcjach w Wolinie, motocyklowy korowód udał się nad Jezioro Turkusowe w Lubinie. Bardzo dziękujemy Państwu Kerstin i Andreasowi Tietz za wspaniałą współpracę.

UM Wolin