Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 28!  Kamieński Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza chętnych wolontariuszy do zapisów.

Prosimy o zgłaszanie się do biura Kamieńskiego Domu Kultury przy ul. Wolińskiej 9 w Kamieniu Pomorskim najpóźniej do 06.12.2019 r. Osoby pełnoletnie prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego oraz telefonu, który będzie potrzebny w celach weryfikacji SMS, natomiast osoby niepełnoletnie prosimy o zabranie legitymacji szkolnej wraz ze zgodą rodzica/opiekuna. Powyższa informacja dotyczy zarówno nowych wolontariuszy, jak i osób, które były już wcześniej rejestrowane w systemie WOŚP.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2020 roku pod hasłem „Dla dziecięcej medycyny zabiegowej”. Pieniądze zebrane podczas finału zostaną przekazane na zakup inkubatorów, monitorów, respiratorów, a także strzykawek automatycznych i objętościowych dla sal operacyjnych jak i oddziałów pooperacyjnych. Niezbędny będzie również zakup ultrasonografów i echokardiografów.

Prowadzimy również zbiórkę fantów do licytacji oraz inne formy pomocy…

KADEK