Cierpisz na dolegliwości, których nie potrafisz zdiagnozować? Doskwiera Ci codzienność oraz trudne do zlokalizowania bóle? Może to czas, aby zmienić swój tryb życia i spróbować innych metod leczenia? Mamy dla Was alternatywę! Na mapie Kamienia Pomorskiego możecie odnaleźć panią Barbarę – dyplomowanego bioenergoterapeutę, której przeprowadzona diagnoza we wsparciu z bogato wyposażonym sklepem przyniesie Wam ulgę!

Prowadzimy diagnozę, wyszukujemy formy chorobowe – patogenne, usuwamy patogeny wzmacniając organy wewnętrznemówi pani Barbara. Bioenergoterapeutka podkreśla, że nie sztuką jest samo usunięcie patogenu, ale przede wszystkim wiedza co do tego jak zachowuje się on w organizmie. 

Dlatego też posługuje się specjalnym programem, który pokazuje wszystko na poziomie komórkowym co jest bardzo ważne w leczeniu wszelkich obciążeń. Oczywiście, urządzenie do diagnozowania można kupić sobie samemu, jednak ważna jest znajomość jego obsługizaznacza bioenergoterapeutka, która może poszczycić się studiami medycyny chińskiej oraz naturalnej.

Przy ulicy Mickiewicza (nieopodal kwartału dominikańskiego) odnajdziecie sklep pani Barbary otwarty od wtorku do soboty w godzinach od 10 do 18. Znajdziecie w nim zdrową żywnością, eko, bio, witaminy i suplementy. – Mam tu wszystkie niezbędne elementy w aspekcie biorezonansu po którym każdy klient może się u mnie zaopatrzyćdodaje właścicielka sklepu.