W ostatni weekend w Białogardzie odbył się Międzynarodowy Puchar Bałtyku w zapasach. W  turnieju zapaśniczym z udziałem 12 klubów z Polski oraz Niemiec, Litwy, Łotwy, Słowacji i Ukrainy. W zawodach wystartowało  ponad 150 zawodników, którzy walczyli na 4-matach Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Wikinga Wolin zdobywając wiele miejsc na podium. złotym medalistą okazał się  Marcel Dyzma w kat 33kg, który wygrał 5 walk srebrny medal zdobył: Szymon Herbaczewski  kat 45 oraz Alan Klamborowski kat 35 kg a brązowe medale zdobyli:

Filip brzeziński V-miejsce 56kg

Trenerzy: Zbigniew Wróblewski i Krzysztof Skrzyński dziękują swoim zawodnikom za piękne stoczone walki oraz dziękują Pani Burmistrz Ewie Grzybowskiej i władzą Gminy Wolin  a także  Panu Leszkowi Kuleszy i jego firmie a także Pani Prezes Grażynie Laskowskiej.