W sobotnim spotkaniu klasy okręgowej Iskra Golczewo pokonała Spartę Gryfice 4:1.

Gospodarze bardzo szybko objęli prowadzenie. W 5. minucie Dima Donos pokonał Mateusza Stalewskiego. 60. sekund później Iskra prowadziła już 2:0. Tym razem golkiper gości wyjmował piłkę
z siatki po trafieniu Mikołaja Karbowiaka. Popularny „Karbo” nie poprzestał na jednej bramce. W 8. minucie zdobył on swojego drugiego gola w sobotnim spotkaniu. Goście wyglądali jak znokautowany bokser po trzech nokdaunach. Dzieło zniszczenia w szeregach Sparty dokończył swoim trafieniem w 17. minucie Rafał Piotrowski. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie przyjezdni starali się konstruować akcje. Najczęściej kończyły się one przed polem karnym gospodarzy. Tego dnia formacja defensywna zespołu z Golczewa prezentowała bardzo solidnie. Dopiero w 54. minucie. po strzale Kamila Szlufarskiego gryficzanie zdobyli honorowe trafienie. Rezultat końcowy meczu, to 4:1 dla golczewian. W środę Iskra Golczewo rozegra zaległy mecz w Świnoujściu z Prawobrzeżem. A w następnej kolejce czeka ich pojedynek ze Stalą w Szczecinie.

1:0 – 5′ – Donos
2:0 – 6′ – Karbowiak
3:0 – 8′ – Karbowiak
4:0 – 16′ – Piotrowski R.
4:1 – 54′ – Szlufarski

ISKRA: Sobierajski – Kowalski, Marczuk, Krzywicki, Szol – Karbowiak (60′ Olenyuk), Kulas, Gepert, Makarewicz (73′ Ruciński) – Piotrowski R, Donos

SPARTA: Stalewski – Zakrzewski, Wołoch, Bodys (C), Siedlecki (46′ Borowski), Czerski (70′ Wachowiak), Jaroszewicz, Chołys, Szlufarski (90′ Rybicki), Kowalczyk, Cymkiej (75′ Bogusz Kacper)