Zapadła decyzja, że odbędzie się XXII Międzynarodowy bieg „Cztery mile Jarka” pod patronatem Burmistrza Dziwnowa. Organizator, w najbliższych dniach, opracuje nowy Regulamin biegu, który musi uwzględniać wymogi obecnej sytuacji epidemicznej. Będziemy zmuszeni zrezygnować z najbardziej radosnego biegu dla najmłodszych uczestników- przedszkolaków.  

Limit biegaczy prawdopodobnie ograniczony będzie do 150 uczestników. Po ogłoszeniu terminu zapisów do biegu, będziecie Państwo na bieżąco informowani o ewentualnych zmianach.  Przypomnę, że impreza planowana jest na dzień 15 sierpnia br. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do odwołania biegu z przyczyn niezależnych od organizatora (np. zaostrzenie przepisów sanitarnych). Dlatego też opłata startowa będzie pobierana w biurze zawodów, przed startem do biegu. Będziemy natomiast prowadzić zapisy internetowe w celu usprawnienia organizacji biegu. 

Miło mi poinformować, że każdy zawodnik, który ukończy bieg memoriałowy otrzyma jedyny w swoim rodzaju ręcznie wykonany medal z ceramiki. Dla najszybszych zawodników przewidujemy również oryginalne ceramiczne puchary. Wszelkie dodatkowe informacje będzie można uzyskać od 20 czerwca, pod numerem 607 377 071.

Jerzy Janawa – dyrektor biegu