wp_20161217_16_29_03_pro

W dniach 9-11.12.2016 w Świeciu odbył się Gwiazdkowy turniej w zapasach dzieci. W zawodach udział wzięło ponad 150 młodych zawodników z klubów z wybrzeża kraju i nie tylko a wśród nich najmłodsi zawodnicy UKS GIMSPORT Międzyzdroje w składzie : Jakub Chabinka , Dawid Marchelak, Oliwier Hansz, Aleksander Deja,Dawid Małolepszy, Oskar Sokołowski, Oskar Żuchowski, Bartosz Chabowski . Były to zawody połączone z zabawą młodych zawodników na kręgielni którą ufundował gospodarz zawodów trener Grzegorz Sikorski .

Tydzień później w dniu 17.12.2016 najmłodsi zawodnicy UKS GIMSPORT uczestniczyli w gwiazdkowym turnieju w Kołobrzegu zdobywając dwa złote medale Oliwier Hansz i Dawid Marchelak, dwa srebrne medale Jakub Chabinka i Bartosz Chabowski oraz jeden brązowy medal Oskar Żuchowski . Zawody połączone były z wizytą Mikołaja który obdarował wszystkich zawodników paczkami .

15451086_1271607319551973_475703017_n

Był to rok ciężkiej pracy zawodników i trenerów , rok który przyniósł klubowi sporo znaczących sukcesów min. W-CE Mistrzostwo Polski Natalii która dołożyła jeszcze złoto w Pucharze Polski,Złoto w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski, Srebro w Międzynarodowych Mistrzostwach Niemiec, Srebro w Europejskim Turnieju w Czarnym Borze a także powołanie  do kadry Polski juniorek młodszych do kadry również powołano Adriana Jaworskiego który dla klubu zdobył jeszcze srebrny medal w Mistrzostwach Polski szkół gimnazjalnych oraz brązowy medal w Międzynarodowym Pucharze Polski w Kraśniku , również młodzi zawodnicy powiększyli dorobek klubu zdobywając 4 tytuły Mistrzów Polski szkół podstawowych Jakub Chabinka, Oliwier Hansz , Dawid Marchelak , Oskar Żuchowski , srebrny medal Bartosz Chabowski ,brązowe medale Wiktor Furtak i Gabriel Sawicki .

Zarząd klubu serdecznie dziękuje zawodnikom i trenerom za pracę włożoną w treningi , dziękuje również rodzicom zawodników za pomoc i serce włożone w rozwój klubu , dziękuje również sponsorom klubu Panu Stanisławowi Chabince, Państwu Patrycji i Krzysztofowi Marchelak , Panu Rafałowi Deji, Tawernie Róża Wiatrów oraz wszystkim którzy nas wspierali podczas sezonu startowego.

GIMSPORT Międzyzdroje