Mieszkanka Kamienia Pomorskiego, matka czwórki dzieci. 11 lat temu udało jej się uciec przez śmiercią i ogromną tragedią jaką był pożar hotelu socjalnego. Przeczytał utartemu stereotypowi, jakoby jedyne co chciała od życia jako pogorzelec to nieustanna pomoc. Pracując jako opiekun medyczny, sama niosła pomoc potrzebującym Niestety astma będąca następstwem pożaru, odcisnęła piętno na jej zdrowiu. 14 listopada Emilia zachorowała na COVID 19. Odeszła 6 grudnia w wieku 38 lat, pozostawiając czwórkę dzieci. Dziś znajomi proszą o pomoc dla niej.

Do ludzi dobrej woli o wrażliwym sercu.

Zmarła na Covid_19 Emilia Staniszewska, mieszkanka Kamienia Pomorskiego, matka czwórki dzieci.

Każdy z nas może kiedyś potrzebować pomocy. Dzisiaj w potrzebie znajduje się rodzina, doświadczona wieloma nieszczęściami. Jedno z nich miało miejsce w grudniu tego roku. Umarła mama czworga dzieci, z których najmłodszy syn ma zaledwie 4 lata i jeszcze nie nacieszył się matczyną miłością i opieką. Emilia była mieszkanką naszego miasta, Kamienia Pomorskiego. Jedenaście lat wcześniej miała miejsce ogromna tragedia- pożar hotelu socjalnego, z którego Emilia i jej rodzina ledwo uszli z  życiem. Było ciężko: szok,ból, cierpienie fizyczne i psychiczne.

Nadeszła pomoc, która pozwoliła powoli powrócić do normalności. Mimo tego, że sama zmagała się z wieloma chorobami, pomagała innym pracując, jako opiekun medyczny. Niestety astma będąca następstwem pożaru, odcisnęła piętno na jej zdrowiu. 14 listopada Emilia zachorowała na COVID 19 i znalazła się najpierw w naszym szpitalu, z którego została przewieziona do szpitala w Goleniowie. 

W cierpieniu, osamotnieniu i strachu o przyszłość swojej rodziny,Emilia Staniszewska odeszła 6 grudnia, w wieku zaledwie 38 lat. Oby fakt, iż umiera tak wielu ludzi, nie spowszedniał nam, bo to tragedie konkretnych rodzin. Trudny jest dla nich czas bez kochanej mamy i żony. Postarajmy się aby nasza pomoc dała nadzieję na lepsze jutro. 

Uczyńmy piękny gest w stronę Wiesława, Korneli, Karoliny, Konrada i Kamilka. Niech wiedzą, że nie jest nam obojętny ich los. Zwracamy się do wszystkich ludzi o dobrym sercu o pomoc finansową dla rodziny. Pamiętajmy, że nawet najmniejsza ofiara może zmienić świat obdarowanych. Dobro tak okazane przez darczyńców, pewnego dnia zapewne wróci do nich ze zdwojoną siłą.

Dziękujemy w imieniu rodziny.
Znajomi Emilii

————

 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POMÓC!

————

16 listopada 2020 roku, pani Emilia na łamach naszego portalu dyskutując na temat sytuacji związanej z COVID – 19 napisała pełen emocji komentarz dla naszych Czytelników apelując o rozwagę, wzajemną pomoc