zabka-6

Woda mineralna, świeża kanapka, a może paczka chusteczek higienicznych? Żeby spokojnie i komfortowo odpoczywać na plaży potrzebujemy wielu rzeczy. Turystom spędzającym urlop w Międzyzdrojach i Międzywodziu łatwiej będzie opanować wakacyjną logistykę, gdyż sieć Żabka otwiera tam sezonowe sklepy, tuż przy wejściach na plaże. Nadmorskie punkty będą czynne dłużej niż pozostałe Żabki, bo aż do 2:00.

– Zaaranżowane na sezon sklepy Żabka powstały z myślą o naszych Klientach, wyjeżdżających na wakacje. Na urlopie jeszcze częściej niż zwykle robimy szybkie, niewielkie zakupy. Woda mineralna, kanapka, lody, a niekiedy podstawowe środki chemiczne, to tylko niektóre produkty, które kupujemy przed wejściem na plażę lub po zejściu z niej – mówi Anna Jarzębowska-Kwiatek, Kierownik Działu Public Relations w firmie Żabka Polska. – Co więcej, poza miejscem swojego zamieszkania chętniej korzystamy z punktów usługowych marek, które znamy. Czujemy się tam bezpiecznie i łatwo możemy odnaleźć ulubione produkty. Pierwsze Żabki przy plaży otwieramy w Międzyzdrojach i Międzywodziu. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy dla nich znaną im Żabkę w miejscach wypoczynku. Mamy nadzieję, że nadmorskie placówki ułatwią naszym Klientom odpoczynek i zapewnią wygodę w robieniu zakupów podczas urlopów.

Sklep Żabka w Międzyzdrojach stanie na ul. Bohaterów Warszawy, 130 metrów od plaży i 100 metrów od molo, zakupy będzie można w niej robić już od 15 lipca, zaś sklep w Międzywodziu na ul. Zwycięstwa zlokalizowany jest 500 metrów od zejścia na plażę i będzie otwarty od niedzieli, 17 lipca.

W sklepach będzie standardowy asortyment, jaki można znaleźć we wszystkich punktach tej sieci. Inne będą się jednak godziny otwarcia. W lipcu i sierpniu obie Żabki będą otwarte w godzinach 6:00 do 2:00. Dopiero we wrześniu, który będzie zarazem ostatnim miesiącem funkcjonowania owych sezonowych sklepów, zakupy będzie można zrobić w standardowych godzinach czyli 6:00-23:00. W sklepie w Międzyzdrojach stanie także kawomat, który jest wynikiem współpracy z firmą Costa Coffee.