1 listopada Kościół katolicki obchodzi uroczystość Wszystkich Świętych. Dzień ten kojarzy się dla wielu ze zniczem, z grobem bliskich osób, z cmentarzem, dla innych z wiązanką kwiatów, jeszcze dla innych z modlitwą i pamięcią o tych, którzy wyprzedzili nas w drodze do wieczności. Tego dnia w kościołach oraz na cmentarzach odbędą się także msze św. oraz procesje.

W Kamieniu Pomorskim w uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. w katedrze odprawione będą o godz. 7.00,8.30, 10.00 i 19.00. Msza św. w kaplicy na cmentarzu zostanie odprawiona o godz. 12.00. Po Mszy św. przejdzie przez cmentarz procesja modlitewna. Nie będzie Mszy św. w kościele św. Mikołaja. 31 października i 1 listopada na cmentarzu rozprowadzane będą znicze, z których dochód przeznaczony będzie na wsparcie wyjazdów ministrantów z naszej parafii. 2 listopada, w Dzień Zaduszny, nabożeństwo za zmarłych w katedrze rozpocznie się po wieczornej Mszy św. Czuwanie I soboty miesiąca rozpocznie się po zakończonej modlitwie za zmarłych. Ks. Juliusz i Ks. Leszek odwiedzą swoich chorych.

W Wolinie w piątek,Msze św. będą odprawione o godzinie 8.00 – w kościele pw. św. Stanisława, o godz.11.00 na cmentarzu, i o godz.18.00 w Kolegiacie. W Dzień Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych, 2 listopada, Msze św. o 9.00 i 17.00 w Kolegiacie.