W związku z prowadzonymi zasadami bezpieczeństwa w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19, które obowiązują do 31 stycznia 2021 r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie może zagrać jak co roku.
Sztab WOŚP #3351 w Międzyzdrojach wychodzi do Państwa na przeciw. W tym roku działamy na trzech płaszczyznach:
– Wolontariusze
W niedzielę 31 stycznia 2021 r. wolontariusze zabezpieczeni w maseczki i rękawiczki wyjdą na miasto z puszkami od godziny 11:00. Będzie można ich spotkać w Wapnicy, Lubinie oraz Międzyzdrojach.
– Licytacje internetowe
Licytacje w tym roku odbywają się za pośrednictwem portalu aukcyjnego allegro. Nasz sztab przygotował aukcje pod linkiem: Przedmioty użytkownika wosp_M-je – Allegro.pl
Zachęcamy Państwa do otwarcia swoich gorących serc i wsparcia WOŚP w gorących licytacjach. Jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś przedmioty do przekazania na licytację zapraszamy do kontaktu z naszym sztabem.
– Eskarbonka / przelew internetowy
Zachęcamy Państwa do składania datków na rzecz WOŚP za pośrednictwem naszej eSkarbonki, do której link znajdziecie poniżej: https://eskarbonka.wosp.org.pl/pe4xzf
Wystarczy kliknąć w link i zrobić płatność online do wirtualnej puszki WOŚP naszego sztabu. Liczymy, że wspólnie odnajdziemy się w nowej, trudnej rzeczywistości i razem wesprzemy WOŚP.
WOSP Międzyzdroje