Najpiękniejsze ozdoby choinkowe to te, które wykonujemy własnoręcznie. Już 28 listopada w ruch pójdą nożyczki, farby i kolorowe papiery, z których uczestnicy warsztatów wyczarują aniołki, bombki i inne ozdoby, które będzie można zobaczyć na mikołajkowej choince podczas spotkania 6 grudnia!

Warsztaty odbędą się w salce widowiskowej Kamieńskiego Domu Kultury i będą podzielone na dwie grupy wiekowe, gdzie: Dzieci w wieku 4-9 lat zapraszamy w godzinach od 9 do 11 – I GRUPA, Dzieci w wieku 10+ zapraszamy w godzinach od 11.30 do 13.30 – II GRUPA

Chętnych do udziału w warsztatach zapraszamy do ZAPISÓW pod numerem telefonu 663 980 133

Dużymi krokami zbliżają się także Mikołajki. Do 6 grudnia zostało już niewiele czasu, dlatego chcieliśmy poinformować, że Święty Mikołaj zapowiedział swoją wizytę także w Kamieniu Pomorskim!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 6 grudnia od godziny 17.00 do 19.00 na Halę Widowiskowo Sportową w Kamieniu Pomorskim. Uczestnicy będą mogli zrobić pamiątkowe zdjęcie z mikołajem w zimowej, specjalnie udekorowanej scenerii. Prócz spotkania ze świętym mikołajem będą na Was czekać takie atrakcje jak kącik artystyczny, plac zabaw, pokazy tańca oraz zawody sportowe.

źródło:
KADEK