W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno Państwa jak i pracowników Szpitala św. Jerzego apelujemy o rozważne korzystanie z pomocy opieki zdrowotnej. W związku z powyższym w Oddziałach Szpitalnych obwiązuje całkowity zakaz odwiedzin pacjentów hospitalizowanych. 

Rejestracja do Poradni Specjalistycznych odbywa się wyłącznie za pośrednictwem telefonów. Kontakt do recepcji Szpitala: 913262690, 913262691, 913262692.

W Poradniach Specjalistycznych istnieje możliwość telekonsultacji pod w/w numerami telefonów, gdzie zostaną Państwo połączeni bezpośrednio z lekarzem. Pod tymi samymi numerami telefonów, po godzinie 18.00 istnieje również możliwość telekonsultacji z lekarzem nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

W sprawach pilnych lub bezpośrednio zagrażających życiu proszę kierować się do głównych drzwi Szpitala korzystając z dzwonka (dzwonek znajduje się po lewej stronie drzwi) Przypominamy, że wiele spraw można załatwić przez telefon (np. receptę, zwolnienie).

p.o. Dyrektor Szpitala
Agnieszka Borzęcka