DSC02829

Nie masz drobnych w portfelu? Nie chcesz wypłacać pieniędzy z bankomatu a później wymienić je na drobne a musisz zapłacić za parking? Nic prostszego! Wystarczy zainstalować jedną z aplikacji dostępną w sklepie google np. Skycash i zapomnieć o parkomatach dzięki usłudze mobiParking, która w inteligentny i łatwy sposób pozwala zapłacić swoim telefonem za postój w strefach płatnego parkowania.

Obsługa aplikacji sprowadza się do wyboru gotowych komend, które są prezentowane w formie menu na ekranie telefonu. Oprócz podstawowych funkcji (tj. parkowanie pojazdu w wybranym mieście) aplikacja posiada możliwość sprawdzenia stanu dostępnych środków pieniężnych, czy też sprawdzenia informacji odnośnie kosztów parkowania w danym mieście. Zachęcamy do korzystania z aplikacji mobilnej – dzięki niej nie trzeba pamiętać komend, a wszelkie dane są widoczne na ekranie telefonu komórkowego.

Screenshot_20160712-081349

Główne funkcjonalności systemu mobiParking:

  • Regulowanie należności z dowolnego miejsca, bez konieczności szukania kart postojowych.
  • Naliczanie opłaty za czas parkowania zgodnie z aktualnymi stawkami opłat w strefie bez konieczności przewidywania czasu parkowania.
  • Samodzielna kontrola czasu parkowania i uzupełnianie środków wykorzystywanych do parkowania.
  • Informacja o stanie swoich „środków parkingowych” w czasie rzeczywistym.
  • Łatwa kontrola wydatków.