O defibrylatory, przyczepkę funkcyjną oraz specjalne dozowniki do dezynfekcji rąk z płynem do dezynfekcji umieszczone przy każdym zejściu na plażę wzbogacił się międzyzdrojski samorząd. Zakup sfinansowano ze środków projektu „Rozwój i podtrzymanie funkcjonowania i współpracy w obszarze wsparcia w warunkach pandemii COVID 19”

W warunkach plażowych – przyczepka funkcyjna, która pozwala transportować chorego wraz z obsługą medyczną w warunkach izolacji z jednoczesnym niewyłączaniem samochodów służbowych WOPR z użytku.

Z kolei defibrylatory AED – trafią na wyposażenie WOPR oraz OSP w przypadku chorych z nagłymi silnymi objawami choroby lub objawami chorób współtowarzyszących jako sprzęt podstawowy ratowania życia w Gminie Międzyzdroje.

Kolejnym elementem który pojawił się w Międzyzdrojach są dozowniki do płynu do dezynfekcji rąk umieszczone przy każdym zejściu na plażę oraz w wyznaczonych miejscach na plaży wraz z płynem do dezynfekcji. Zakup sfinansowano ze środków projektu „Rozwój i podtrzymanie funkcjonowania i współpracy w obszarze wsparcia w warunkach pandemii COVID 19”

źródło:
Gmina Międzyzdroje – dla Mieszkańca