W związku z ogłoszeniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, Urząd Miejski w Dziwnowie zawiesza tzw. bezpośrednie wizyty interesantów, celem załatwienia spraw urzędowych. Szczegóły znajdują się w poniższym komunikacie.

Burmistrz Dziwnowa informuje: W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii COVID-19, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biur, zawieszam osobiste załatwianie spraw w naszym urzędzie.

Urząd Miejski w Dziwnowie od 24 marca do odwołania ogranicza kontakt osobisty z klientami urzędu: Urząd dla klientów będzie zamknięty. Tylko w wyjątkowych przypadkach, po telefonicznym uzgodnieniu pod nr tel. 91 32 75 163 jest możliwe spotkanie z pracownikiem urzędu. Korespondencja awizowana z UM w Dziwnowie, oczekująca na odbiór w Sekretariacie Urzędu, zostanie ponownie wysłana do adresatów pocztą tradycyjną.

Jednocześnie Burmistrz zachęca do korzystania z komunikacji elektronicznej um@dziwnow.pl, telefonicznej do sekretariatu Urzędu 91 32 75 163 od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30