Zebrano ponad 6 tys. złotych na samochód do pomocy zwierzętom. Potrzebne jest jeszcze drugie tyle. Od 4 lat codziennie toczą walkę z ludzkim okrucieństwem i bezmyślnością ratując bezbronne, cierpiące, pozbawione właściwej opieki, a niekiedy doświadczające wielkiej krzywdy zwierzęta.

Ich działania i zaangażowanie są w pełni charytatywne, nie dostajemy za nie żadnego wynagrodzenia oprócz wdzięczności uratowanych zwierząt. Dziś potrzebują pomocy! Samochód który służył im przez kilka lat jest w bardzo złym stanie, dlatego potrzebują nowego środka transportu!

– Niejednokrotnie w środku nocy wsiadamy w samochód i ruszamy na interwencję. Do transportu zwierząt z interwencji do weterynarza, do domów tymczasowych i stałych wykorzystujemy auto, które służyło nam intensywnie przez kilka ostatnich lat. Użytkowany czasami w trudnych warunkach, jest już w bardzo złym stanie. W imieniu naszym – wolontariuszy Fundacji oraz naszych podopiecznych, bardzo prosimy o pomoc w uzbieraniu środków na bezpieczny i odpowiednio przystosowany samochód do transportu zwierząt dla Fundacji Animals Przystań – przekonują członkowie Fundacji.

!KLIKNIJ ABY POMÓC!