Kilkudziesięciu funkcjonariuszy, grupa poszukiwawczo – ratownicza z psami i dronami przez kilka godzin prowadziła dziś mozolne poszukiwania na terenach pomiędzy Świńcem a Sulikowem. Niestety zrealizował się najczarniejszy z możliwych scenariuszy, około godziny 16 w lesie natrafiono na ciało kobiety.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji wspierani przez swoich kolegów ze Szczecina przez kolejny dzień prowadzili poszukiwania młodej mieszkanki Świńca. Do pomocy wezwano nawet specjalną grupę poszukiwawczo – ratowniczą.

« z 28 »

Przeszukiwano okoliczne pola i tereny leśne pomiędzy Świńcem a Sulikowem. Około godziny 16 w trakcie penetracji kolejnego odcinka lasu natrafiono na ciało kobiety. W miejscu tragicznego zdarzenia pojawił się Komendant Powiatowy Policji, Zastępca Komendanta oraz kilkudziesięciu funkcjonariuszy.

Przypomnijmy Policjanci dokonali zatrzymania mężczyzny, który może mieć związek z tragicznym zdarzeniem. Mieszkaniec Sulikowa przebywa w policyjnym areszcie. Sprawne działania funkcjonariuszy prowadzone były od kilku dni.