Reprezentują różne sfery życia. Czasami pozostają w cieniu, a innym razem ich działania śledzą wszyscy. Zdarza się, że budzą podziw lub wiele kontrowersji, łączy ich jedno – mają znaczący wpływ na życie Mieszkańców poszczególnych gmin Powiatu Kamieńskiego. Rozpoczynamy cykl wywiadów z ważnymi osobistościami świata polityki, biznesu, kultury czy sportu!

Już w przyszłym tygodniu zaprezentujemy pierwszy z materiałów. Czytelnikom naszego Portalu zaprezentuje się Piotr Droński, właściciel Baszty Nieruchomości i znanego na całym wybrzeżu Piano Cafe. To właśnie to miejsce zaznaczyło się organizacją jedynego w swoim rodzaju na terenie naszego województwa światowego eventu tj. letniej gali Rolls-Royce / Auto Fus Group & Baszta nieruchomości!

Piotr Droński zasłynął ostatnimi czasu odważnymi planami co do przyszłości międzyzdrojskiego mola. Dzięki jego zaangażowaniu miałby się na nim pojawić hotel o powierzchni 9.000 metrów kwadratowych usytuowany na końcu mola oraz pasaż handlowy. Nasz rozmówca aktywnie działa na światowym rynku nieruchomości.

W nowej formule, chcemy, abyście także Wy mogli decydować o tym kogo zaprosimy do rozmowy oraz o co spytamy naszych gości. O co chcielibyście spytać Piotr Drońskiego? Przesyłajcie pytania na kontakt@kamienskie.info lub piszcie je w komentarzach. Najciekawsze przedstawimy naszemu rozmówcy! Czekamy także na Wasze sugestie dotyczącego tego, z kim powinniśmy przeprowadzić kolejny wywiad.